בית הספר הקהילתי חט"ב א' ע"ש רוגוזין

שעות קבלת הורים – תש"פ

שעות קבלת הורים- שנה"ל תש"ף

שם מורה

שעות קבלה

אבני מעיין

יום א' – שיעור   4

אברג'יל יובל

יום ג' –  שיעור   2 

אברהם אלינור

יום ו' – שיעור    1

אברהם מיכל

יום א' – שיעור   4

אברמוביץ לריסה

יום ו' –  שיעור   2

אהרונוביץ עדית

יום ג' –  שיעור   2

אזולאי קרן

יום א' – שיעור   3

אליאס יוסי

יוםא' – שיעור    5

אנדראוס היא

יום א' – שיעור   4

אסולין ענת – מנהלת בית הספר

בתיאום מראש

בוזי שנהב

יום א' – שיעור   3  

ביתן אלה

יום ב' –  שיעור   3

בלנגה גלית

יום ב' –  שיעור   1

בן הרוש סתיו

יום א' – שיעור   2

בן עזרא רויטל

יום א' – שיעור   6

בן צבי צבי

יום ה' – שיעור   2

בקלו אדריאן

יום ד' –  שיעור  2

בר אסנת

בתיאום מראש

בר סלע אייל (פסיכולוג)

בתיאום מראש

ברנע דלית

יום ג' – שיעור    4   

ברסלב בלה

יום א' –  שיעור  3

גבאי יפית

יום א' – שיעור   4

גבריאלי בתאל

יום ה' – שיעור   3

גולץ אורית (קב"ס)

בתיאום מראש

גלמידי זהבית

יום ב' – שיעור   2

גלר נופר

יום א' – שיעור   5

דפני חני

יום ב' – שיעור   3

הורן פרי

יום ג' – שיעור    2

הירש ברכה

יום ג' – שיעור    1

הנדלמן הדס

יום א' – שיעור   5

הרמן סמדר

יום א' – שיעור   2

וילנסקי זינה

יום א' – שיעור   2

וייר עינב

בתיאום מראש

וני מהא

יום ה' – שיעור   3

זילברברג נאוה

יום ג' – שיעור    7

זילחה מירב

בתיאום מראש

חזיזה חן

יום א' – שיעור   4

חלימי אסתי

בתיאום מראש

חמיאס שלומית

יום ה' – שיעור   2

חסין איב

יום ב' – שיעור   1

חרמוני עינת

יום ג' – שיעור    5

טל הילה

יום א' – שיעור   5

טלר אפרת

יום ה' – שיעור   3

יצחק קמחי ענבל

יום ה' – שיעור   2

ירושלמסקי שלומית

יום ב' – שיעור   5

כהן אפרת

יום ג' – שיעור    3

כהן דני

יום א' – שיעור   3

כהן רווית

יום א' – שיעור   2



שם מורה

שעות קבלה

כוכבי שירן

יום ו' – שיעור    1

כל טוב יפעת

בתיאום מראש

כרמל רועי

יום א' – שיעור   7

לוי הילה

יום א' – שיעור   3

לוי יוסי

בתיאום מראש

ליבוביץ קרן

יום א' – שיעור   2

מור מיטל

יום א' – שיעור   2

מור שלהבת

יום ה' – שיעור   2

מילר מישל

יום א' – שיעור   2

ממן אור

יום ב' – שיעור   2

ממן נורית

יום א' – שיעור   3

נקר רונית

יום ב' – שיעור   4

סבויה קרן

יום ד' – שיעור   3

סטולינקר סבטלנה

יום ב' – שיעור   3

סטילרמן אלחנדרו (פסיכולוג)

בתיאום מראש

סיטבון ספיר

יום א' – שיעור   2

סירוק רותם

יום ג' – שיעור    2

סלומון עמית

יום ב' – שיעור   3

סלייפר קרן

יום ג' – שיעור    1

סער אורן

יום ב' – שיעור   3

סרויה יפעת

יום ג' – שיעור    2

עיבל רותי

בתיאום מראש

פדה משה

יום ו' – שיעור    3 

פלג דבורית

יום ד' – שיעור   2

צמח אילנית

יום א' – שיעור   3

קוגן עמית

יום א' – שיעור   4

קורוסטישבסקי אנסטסיה

יום א'-  שיעור    4

קיבה אורית

יום ה' – שיעור   3

קירשנר נועה

יום ה' – שיעור   3

קלצ'וק מיטל

יום ב' – שיעור   3

קמחי ליאת

יום א' – שיעור   2

קריב הילה

יום א' – שיעור   4

רודריגז אודליה

יום ו' – שיעור    3

רחום ענת

יום ב' – שיעור    3

רחמיאל גיליה (עו"ס)

בתיאום מראש

רחמים אורלי

יום א' – שיעור   1

רענן מיכל

יום ב' – שיעור   4

שאול מירב

יום ו' – שיעור    4

שוורץ דניאל

יום ה' – שיעור   3

שיינר עינת

יום ג' – שיעור    2

שיפקביץ פאולינה

יום ו' – שיעור    4

שלו פנינית

יום ו' – שיעור    1

שמעוני ענת

בתיאום מראש

שרביט רונית

יום ב'- שיעור     2

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות